SALE ll

NAN ARCHIVE SALE

Getriggerd door het feit dat de Fashion Industry zich ook steeds meer richting quite luxury aan het bewegen is: gewoon mooie kwaliteit kledingcollecties, die minder gevoelig voor seizoenen als het om kleuren en stoffen gaat, zijn. Daardoor is het onze overtuiging dat designs niet te snel in de sale hoeven, een mooie tool dus om Slow Fashion met een capital “S” te ondersteunen.

Maar, af en toe is een echte heerlijke ouderwetse SALE toch ook gewoon lekker; daarom gaan we na lang de sale niet echt te hebben omarmd toch gewoon behoorlijk wat prijzen aanpassen voor een paar weken met een extra archive korting.

De online sale start op 24 december en eindigt op 31 januari. Er gaan stukjes met 25%35% en zelfs met 50% de archive sale in. Sommige items hebben al sale korting, maar krijgen daar nog eens de archive actie overheen.

In de NAN Boutique is de pre-SALE al wel begonnen!

Dit, al is het alleen maar om jullie als NAN klanten in het zonnetje te willen zetten en te bedanken voor jullie steun al die jaren, met fijne tijdelijk aangepaste prijzen.

Sommige  styles zijn niet meer in alle maten beschikbaar, maar wellicht zit jouw maat er nog wel tussen.

In de NAN Boutique zelf hebben we ook nog wat extra laatste stukjes, die niet meer online staan, met stevige kortingen.

De archive sale is deze keer pure verwennerij, te veel om op te noemen!

Kijk op ARCHIVE-SALE – NAN – Stijlvolle zakelijke kleding voor vrouwen met ambitie

HOLIDAY INSPIRATION II

Are you ready for some Holiday inspo?

Ons (rol) model Moara Daniels van Daniels Openhaarden, laat zien dat het niet altijd een gala -of cocktail dress hoeft te zijn. Een elegante zwarte NAN dames smoking of een combi van een crème dames smoking jasje met onze feestelijke gouden set.

Hoe breng jij het liefst jouw feestdagen door?

Bij ons is 1 dag altijd gereserveerd voor familie: een familie van oma’s, broers en zussen en kids. Maar juist ook uit met onze “zelf gekozen” familieleden erbij. Dat wil zeggen huisvrienden en vriendinnen die al sinds jaar en dag aanschuiven aan onze kersttafel.

Eten, drinken en dansen is wat er altijd steevast op het menu staan! O ja, wellicht ook nog wel 1 of 2 gezelschapsspellen: waarbij stevig fanatisme de boventoon voert 🙂

Oud & Nieuw is altijd werken voor man lief, eigenaar van een aantal horeca gelegenheden. Dat betekent voor mij dat ik wel altijd verzekerd ben van een top avond, omdat een van die zaken altijd open is op dat moment! Ook die avond verzamelen we altijd met vrienden.

Dus, voor nu wens ik jullie heerlijke feestdagen en alvast een prachtig NY!

May all your wishes for 2025 come true!

Liefs, Ellen